Wynajem

Kompleks biurowy znajduje się w Gliwicach przy ul. Jasnej 31 b, w bliskiej odległości od skrzyżowania głównych dróg przelotowych – Węzeł Sośnica łączących państwa w całej Europie.
Oddalony jest od ścisłego centrum miasta o ok. 1800m (Urząd Miasta) oraz w bliskim sąsiedztwie od centrum akademickiego Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Istotne znaczenie ma również bliskie położenie lotniska obsługującego mały ruch lotniczy biznesowo-turystyczny, fabryki Opla oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej , do której możliwy jest szybki i bezkolizyjny dojazd. W bezpośredniej bliskości (70 – 80m) znajdują się przystanki autobusowe MPK dające możliwość szybkiego i swobodnego dojazdu zarówno do centrum Gliwic (trzy przystanki) jak również do Łabęd, Sośnicy , Pyskowic oraz okolicznych miejscowości metropolii śląskiej.
Biurowiec przy ul. Jasnej 31 b funkcjonuje na rynku nieruchomości biurowych od 1994 roku.
Obecnie od marca br. właścicielem budynku oraz całej towarzyszącej infrastruktury jest Gliwicki Zakład Usług Górniczych Spółka z o. o. . Dla nieruchomości prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Gliwicach księga wieczysta o nr: KW GL1G/00036791/9

Nasz biurowiec dzięki wykwalifikowanej kadrze jest nowocześnie zarządzany, dlatego szybko dostosowuje się do dynamicznie zamieniającego się otoczenia.

Przejawia się to w stale rosnącym standardzie obsługi najemców, a także opracowanej strategii funkcjonowania biurowca na lokalnym rynku nieruchomości biurowych.
Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom najemców, biurowiec jest sukcesywnie modernizowany. W chwili obecnej przeszedł remont elewacji zewnętrznej, a przyjęte do realizacji dalsze etapy mają na celu podniesienie standardu zarówno budynku jak i jego otoczenia.

Biurowiec składa się z siedmiu połączonych ze sobą segmentów o łącznej powierzchni 7.311 m2 wśród dużej ilości zieleni.
W sześciu czteropiętrowych segmentach wynajmowane są pomieszczenia biurowe,
natomiast w segmencie siódmym na piętrze znajdują się dwie dobrze wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe z zapleczem kuchennym.
Komunikacja wewnątrz biurowca wspomagana jest przez dwie windy
teren nieruchomości prowadzą dwa wjazdy. Główny wjazd od ul. Żwirki i Wigury oraz wjazd od ul. Jasnej usytuowany przy kompleksie boisk sportowych „Orlik”. Przed budynkiem znajduje się 160 miejsc parkingowych dla najemców, a z tyłu budynku parking dla 85-ciu klientów.

Budynek podlega stałej profesjonalnej ochronie przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

 

Zestawienie wolnych pomieszczeń biurowych:

Kliknij aby otworzyć

 

Cennik wynajmu sal konferencyjnych wraz ze zdjęciami:

Sala A [DUŻA]

Sala B [MAŁA]

Sala C [MAŁA]


KONTAKT

Administrator Nieruchomości

Kom. 696 009 757